Czarna kuchnia Nobilia Easytouch 961 grafitowy czarny matowy – Structura 402 Dąb Hawana

Czarna kuchnia Nobilia Easytouch 961 grafitowy czarny matowy – Structura 402 Dąb Hawana


Opis KUCHNI

Moda na czarne matowe kuchnie wciąż trwa

Czarna kuchnia Nobilia z frontem Easytouch 961 z lakierowanego laminatu w kolorze grafitowym, czarnym matowym z powłoką nie pozostawiającą odcisków palców w połączeniu z frontem Structura 402 Dąb Hawana z 12 mm bardzo odpornym blatem i panelem na ścianie Dekton Laurent fimy Cosentino. Czarne matowe fronty nadają tej kuchni elegancji i nowoczesności.

Tę nowoczesną czarną kuchnię na wymiar z wyspą kuchenną zamontowaliśmy na ekspozycji w jednym z naszych salonów. W tej wydawałoby się prostej bryle projektant ukrył wiele funcjonalnych i nieoczywistych rozwiązań, takich na przykład jak system bezuchwytowego otwierania w połączeniu z szafkami otwieranymi na klik czyli z systemem tip-on, szuflady zewnętrzne oraz wewnętrzne, system linen – podświetlenie podblatowe oraz podświetlenie szklanej witryny.

W tej realizacji zamontowaliśmy: płytę indukcyjną na równi z blatem, zmywarkę, matowy piekarnik oraz drugi piekarnik z funkcją mikrofali Electrolux, zlewozmywak podwieszany, baterię i dozownik Franke.
Każdy z tych sprzętów można kupić w naszych salonach. Zapraszamy.