O nas

Tworzymy funkcjonalne i ergonomiczne kuchnie na wymiar | na indywidualne zamówienie

Salony mebli kuchennych WFM KUCHNIE Kraków powstały dzięki pasji do tworzenia kuchni – miejsca gdzie toczy się życie, będącego dla wielu osób centrum życia rodzinnego, gdzie przebywa się większość czasu.

Oferujemy meble produkowane na indywidualne zamówienie przez największy w Polsce zakład produkujący meble WFM KUCHNIE z Wolsztyna.

W naszej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm naszych projektantów, ekip montażowych i łączymy je z innowacyjnością rozwiązań fabryki WFM.  Tworzymy wnętrza, w których będzie się chciało przebywać, które będą ułatwiać codzienne prace i które przetrwają długie lata w dobrej formie.

 

Zespół naszych projektantów

Anna - projektant Studia mebli kuchennych, kuchni na wymiar WFM KUCHNIE Kraków

Anna Sabanowska

Projektant

tel. 730 740 224

anna@kuchniewfm.com

Dominika - projektant Studia mebli kuchennych, kuchni na wymiar WFM KUCHNIE Kraków

Dominika Data

Projektant

tel. 730 740 536

dominika@kuchniewfm.com

Michał - projektant Studia mebli kuchennych, kuchni na wymiar WFM KUCHNIE Kraków

Michał Gaudyn

Projektant

tel. 730 740 234

michal@kuchniewfm.com

Nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność

Naszym celem jest połączenie we wnętrzach kuchennych nowoczesności i estetyki z funkcjonalnością – aby kuchnie na wymiar były zaprojektowane tak, by praca w nich stała się przyjemnością. Możemy to osiągnąć oferując Państwu szeroką, elegancką i nowoczesną kolekcję wzorniczą mebli WFM oraz dzięki zastosowaniu przez fabrykę szeregu okuć i rozwiązań technicznych podnoszących funkcjonalność kuchni i zwiększających ergonomię pracy.

Doświadczeni projektanci, profesjonalne ekspozycje i aranżacje, dogodna lokalizacja przy głównych trasach wylotowych z Krakowa oraz miejsca parkingowe – to atrybuty salonów WFM KUCHNIE przy ul. Opolskiej 60 oraz ul. Zakopiańskiej 56 w Krakowie.

Studio mebli kuchennych, kuchni na wymiar WFM KUCHNIE Kraków
Studio mebli kuchennych WFM KUCHNIE ul. Zakopiańska 56 - Kuchnie na wymiar Kraków - WFM KUCHNIE Kraków