Kuchnia klasyczna BACINO dąb biały | TELAIO jade

OFERTA ARCHIWALNA - wycofana

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą mebli kuchennych:


Kuchnia klasyczna BACINO dąb biały | TELAIO jade


Opis KUCHNI

Kuchnia klasyczna BACINO dąb biały | TELAIO jade

Kuchnia zaaranżowana w stylu marynistycznym. Połączenie okleiny naturalnej dębowej w kolorze białym z lakierem w kolorze jadeitu. Biel to najbardziej neutralny kolor, kojarzony z niewinnością i czystością. Biel domaga się obecności innego koloru – tutaj wybór padł na jade. Jade is the new black. To kolor klasyczny, który zawsze pasuje, a zarazem uspokaja. Kojarzy się z czymś egzotycznym, ale nurtującym. Dodaje szlachetności i przyciąga. Mocne wejście tego koloru było już w okresie Art Deco i teraz powraca.

Całości wyrazu dodaje blat o wyrazistym wzorze dębu arlington, robiącego wrażenie zaczerpniętego wprost z natury. To kontynuacja trendu „autentyzm” – dekor wydaje się niedokończony, chropowaty, szorstki, jakby wyszedł spod piły. Kropką nad „i” jest uchwyt w kształcie klamki, jakby od okna z babcinego mieszkania.

Idealny układ kuchenny dla rodziny, która lubi gotować i przyjmować gości. Funkcjonalna wyspa kuchenna jest sceną teatru gotowania, a przepastne wysokie szafy magazynem sprzętów kuchennych i żywności. Podświetlone witryny podkreślają urok rodowej zastawy stołowej. Wnętrze szaf i szuflad to rozwiązania zapewniające najnowocześniejszą funkcjonalność.