Kuchnia Atlas Jolanta szary platynowy mat

Kuchnia Atlas Jolanta szary platynowy mat


Opis KUCHNI

Kuchnia klasyczna ze szklaną witryną

Kuchnia na wymiar Atlas Jolanta mdf lakier mat w kolorze szary platynowy z oryginalnymi uchwytami i blatem laminowanym hikora naturalna.

Fabryka Atlas Kuchnie posiada ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji mebli kuchennych, my ponad 20 letnie w ich projektowaniu i montowaniu. Warto powierzyć realizację kuchni takiemu profesjonalnemu duetowi.

Prezentujemy kuchnię Jolanta z szarym frontem z subtelną ramką, z wiszącą przeszkloną witryną i ocieplającym całość drewnianym blatem, która spodoba się każdemu miłośnikowi klasycznych kuchni. Dbając o ergonomię w kuchni, w tej zabudowie zlewozmywak umieściliśmy na półwyspie. Blat w tej części dodatkowo poszerzyliśmy – dzięki tak zaplanowanej przestrzeni powstało dodatkowe miejsce do pracy w kuchni i miejsce przy którym można spożyć posiłek. Nie możemy tu nie wspomnieć o zabudowanej chłodziarko-zamrażarce, której przestrzeń w środku pozwala na umieszczenie blachy z piekarnika.

Zamontowany sprzęt kuchenny w tej realizacji: płyta indukcyjna AEG IKE64471FB, piekarnik AEG BSK 788380M, zmywarka Whirlpool WSIO3T223 PCE X, chłodziarko-zamrażarka Liebherr ICNf 5103, okap przyścienny Faber THEA EV8 ciemnoszary ze stalową ramką, zlewozmywak Franke fragranit kamienny szary Centro 611-78 TL, bateria KWC ZOE chrom z dozownikiem.

Sprzęty agd do zabudowy oraz armaturę kuchenną można zamówić i kupić w naszych salonach. Zapraszamy.