Kuchnia Atlas Oktawia kaszmir – Piombo nero

Kuchnia Atlas Oktawia kaszmir – Piombo nero


Opis KUCHNI

Kuchnia łatwa w użytkowaniu

Kuchnia na wymiar Atlas Oktawia lakierowny mdf w połysku, w kolorze kaszmirowym w połączeniu z Piombo mdf pokryty matową żywicą akrylową z powłoką antyfigner w kolorze czarnym w systemie bezuchwytowym i granitowym blatem.

Profesjonalna aranżacja przestrzeni powoduje, że każde miejsce w kuchni zostanie właściwie zagospodarowane. Ta kuchnia kryje w sobie wiele praktycznych zastosowań np. zmywarkę umieszczoną w słupku na podwyższeniu, carga składające się z dwóch szuflad, dodatkową szufladę na pojemniki do segregacji odpadów, wkłady na sztućce. Takim praktycznym rozwiązaniem jest również spiżarnia w formie space tower czyli szafa zawierająca nowoczesne szuflady, w których zapasy są idealnie posortowane i nie trzeba przekopywać się przez całą szafę, aby dotrzeć do potrzebnego nam towaru. Dodatkowo maty antypoślizgowe umieszczone na dole szuflad umożliwiają utrzymanie zawartości w stabilnej pozycji podczas wielokrotnego otwierania i zamykania.

Funkcjonalność w kuchni opiera się na ergonomii, zapewnia porządek i łatwość użytkowania oraz gwarantuje oszczędność czasu jaki spędzamy przy przygotowywaniu posiłków.