Kuchnia Atlas Oktawia U-Nela biały połysk – Penelopa palisander flader

Kuchnia Atlas Oktawia U-Nela biały połysk – Penelopa palisander flader


Opis KUCHNI

Kuchnia nowoczesna otwarta na salon

Kuchnia na wymiar Atlas Oktawia U-Nela płyta mdf biały połysk z czarnymi uchwytami krawędziowymi w połączeniu z Penelopa palisander flader płyta meblowa strukturalna z blatem ze spieku 12 mm Dekton Kelya firmy Cosentino.

Fabryka Atlas Kuchnie przygodę z kuchniami rozpoczęła ponad 30 lat temu. Przez ten czas zdobyła bogate doświadczenie i stabilną pozycję w czołówce polskich producentów mebli kuchennych. Produkuje kuchnie nowoczesne i klasyczne również dla naszych Klientów na podstawie naszych indywidualnych projektów.
Na zdjęciach nowoczesna biała kuchnia z drewnopodobnymi dodatkami i wyspą marki Atlas Kuchnie, którą prezentujemy na naszej nowej ekspozycji w salonie. To nowoczesna kuchnia której niezaprzeczalną zaletą jest ergonomia. Przy tworzeniu projektu zabudowy punktem wyjścia musi być zachowanie zasady trójkąta roboczego. Zachowanie optymalnych odległości między zlewozmywakiem, płytą grzewczą i lodówką sprawia, że wszystkie niezbędne produkty i sprzęty są usytuowane niedaleko od siebie, co poprawia komfort pracy i zmniejsza odległości pokonywane podczas przygotowywania posiłku.

W tej realizacji zamontowaliśmy: płytę indukcyjną, piekarnik, mikrofalę, lodówkę Whirlpool; zmywarkę z zawiasem ślizgowym i 3 koszami NOWOŚĆ w ofercie Whirlpool; granitowy zlewozmywak podwieszany z korkiem automatycznym, roletą ociekową i nakładką maskującą odpływ Franke i baterią Franke, zabudowany pochłaniacz – grupa silnikowa Murano Falmec.
Każdy z tych sprzętów można kupić w naszych salonach. Zapraszamy.