Kuchnia Atlas Olivia biały – Penelopa palisander flader

Kuchnia Atlas Olivia biały – Penelopa palisander flader


Opis KUCHNI

Ponadczasowa biel w kuchni

Meble Atlas Olivia akryl biały oraz Penelopa laminat drewnopodobny palisander flader w usłojeniu poziomym z blatami montilla i palisander flader z laminatu i stalowymi czarnymi uchwytami krawędziowymi.

Kolejna nasza realizacja to „uszyta na miarę”- kuchnia, szafka rtv, szafa oraz toaletka. Szeroka oferta producenta mebli Atlas daje nam możliwość tworzenia kompleksowej zabudowy wnętrz więc z tej możliwości korzystamy.

Model Olivia to fronty pokryte akrylem, wykończone w macie lub połysku w sześciu kolorach do wyboru. Materiał cechuje doskonała odporność powierzchni na zarysowania, środki chemiczne oraz promieniowanie UV.
Fronty matowe są satynowe, pokryte niepalcującą powłoką. Olivia to najkorzystniejszy stosunek designu i wytrzymałości do ceny. To model wybierany przez największą ilość klientów Atlas Kuchnie.

Model Penelopa w kolekcji Atlas Kuchnie to autentyczne dekory, które nadają wnętrzu charakteru. Penelopa to wyjątkowo trwała powierzchnia frontów, która posłuży przez długie lata. Technologia frontów laminowanych to gwarant powtarzalności i niezmienności wzoru i koloru. Model Penelopa zawiera w sobie różnorodność kilkunastu wzorów – odwzorowań kamieni, metali, betonu i drewna.

W tej realizacji zamontowaliśmy: płyta indukcyjna Whirlpool WBB8360NE, piekarnik Whirlpool 7OM44S1PBL, zmywarka Whirlpool WSPI 4033 PFE, chłodziarko-zamrażarka Whirlpool WHC18T311, okap KERNAU KCH 0140 B, zlewozmywak Franke CNG 611-62 TL Fragranit czarny mat z ociekaczem po prawej stronie, bateria Franke Lina czarny mat z wyciąganą wylewką, Każdy z tych sprzętów można kupić w naszych salonach.