Kuchnia Atlas Piombo matowy czarny – Piombo matowy ciemnobeżowy

Kuchnia Atlas Piombo matowy czarny – Piombo matowy ciemnobeżowy


Opis KUCHNI

Zoptymalizowana przestrzeń w kuchni

Kuchnia na wymiar Atlas Piombo płyta mdf pokryta żywicą akrylową w kolorze nero i visione z czarnymi uchwytami i laminowanym blatem dąb halifax.

Jedną z pierwszych decyzji jaką podejmujemy przy projektowaniu kuchni jest wybór między szufladami i szafkami z tradycyjnymi półkami. Ze względu na ich funkcje zazwyczaj łączy się oba te rozwiązania. Standardem w kuchniach Atlas są szuflady Merivobox marki Blum. Dzięki zróżnicowanym wariantom – szuflady z relingiem, szybą, metalowym boxcapem, 3 kolory (biały, szary, antracytowy), otwieranie uchwytowe i bezuchwytowe szuflada wpasowuje się wzorniczo nie tylko do kuchni, ale również do innych przestrzeni mieszkalnych. Wnętrze szuflady o kątach prostych gwarantuje lepszą funkcjonalność, a minimalistyczne kształty na zewnątrz i matowe wykończenie ścianek odpowiadają na aktualne trendy wzornicze i dopasowują się do wzornictwa podnośników klapowych Aventos. Zsynchronizowana prowadnica zapewnia płynny ruch, pełen wysuw i cichy domyk przy jeszcze większym obciążeniu dynamicznym (40 i 70 kg) oraz zapewnia stabilizację frontu.

W tej realizacji zamontowaliśmy: piekarnik Whirlpool W7OM44S1PBL, zmywarka Whirlpool WSPI 4033 PFE, płyta indukcyjna Whirlpool WB B8360 NE, chłodziarko-zamrażarka Whirlpool WHC18 T311, okap Kernau KCH 0990B, zlewozmywak Franke CNG 611-62 TL fragranit czarny mat, bateria Franke Lina z wyciąganą wylewką czarny mat.