Kuchnia nowoczesna PUNTO sherwood czekoladowy, len szary | CALMA żółty połysk

OFERTA ARCHIWALNA - wycofana

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą mebli kuchennych:


Kuchnia nowoczesna PUNTO sherwood czekoladowy, len szary | CALMA żółty połysk


Opis KUCHNI

Kuchnia nowoczesna PUNTO sherwood czekoladowy, len szary | CALMA żółty połysk

Kuchnia na wymiar czerpiąca z trzech tendencji: upcyclingu, czyli sztuki przetwarzania niepotrzebnych i nieużywanych przedmiotów poprzez przekształcenie ich w coś wartościowego i funkcjonalnego, indywidualizmu, który cały czas jest ważnym czynnikiem napędowym kreowania nowych produktów i aranżowania wnętrz oraz industrial herritage, gdzie przemysłowy charakter architektury, bazującej na nadgryzionych zębem czasu i surowych strukturach powierzchni jest zmiksowany z nowoczesnymi materiałami i technikami ich obróbki.

Projekt samych mebli kuchennych bazuje na trzech dekorach. Duże połacie szafy przesuwnej, jak i szafy średnie to ciemne, czekoladowe drewno. Wyspa kuchenna stanowi monolit wykonany we wzorze szarego lnu nawiązującego do stylistyki popularnej w latach 70-tych. Akcentem kolorystycznym są fronty żółte pod telewizorem i w szafce wiszącej. Blat stołu bazuje na bardzo ciekawym i modnym wzorze sosny wiejskiej, a szklana noga przydaje mu lekkości. Całość dopełniają industrialne uchwyty o zużytym charakterze, a okap kuchenny wiszący nad wyspą wykonany ze surowej, zardzewiałej stali został skontrastowany z nowoczesnymi sprzętami najwyższej klasy.

Od strony funkcjonalnej kuchnia na wymiar składa się z dużej wyspy będącej sceną teatru gotowania oraz średnich szaf, w których został zabudowany kompaktowy sprzęt. Nad szafkami średnimi szafka wisząca z nowoczesnym systemem przesuwnym. Uzupełnieniem zabudowy jest duża szafa z frontami przesuwnymi.