Kuchnia WFM ROCCA biały mat M101 – III

Kuchnia WFM ROCCA biały mat M101 – III


Opis KUCHNI

Klasyczne meble kuchenne WFM ROCCA biały mat M101 to połączenie klasyki i nowoczesności. Klasyka to forma: białe zdobione fronty zestawione z ciepłym blatem w kolorze drewna,  ponadczasowe przeszklenia w nablatowej witrynie, ozdobne listwy wieńczące oraz pilastry.

Nowoczesność odnajdujemy natomiast przede wszystkim w zastosowanych materiałach. Tutaj najważniejsza była funkcjonalność i wytrzymałość. Drewnopodobny blat został wykonany z innowacyjnego materiału DEKTON. Materiał ten jest niezwykle odporny na wstrząsy termiczne tzn. wysoką i niską temperaturę, przebarwienia, ścieranie, zarysowania, promienie UV, ale również wyróżnia go fakt możliwości nadruku struktury drewnopodobnej. Zastosowanie DEKTONU pozwoliło również na zmontowanie ceramicznej komory podwieszanej oraz płyty indukcyjnej na równo z powierzchnią blatu. Materiał ten został także wykorzystany do zrobienia parapetów w przestrzeni kuchennej.

Ukłonem w kierunku nowoczesności jest również zastąpienie klasycznych płytek eleganckim szkłem LACOBEL, które w białym kolorze idealnie koresponduje z frontami, a do tego jest praktyczne w utrzymaniu. Profesjonalny montaż był zwieńczeniem spełnionych oczekiwań klientów. Zachęcamy do oglądnięcia detali w galerii.