Wyposażenie do kuchni GRATIS – Promocja

Powrót do Aktualności
Kuchnie na wymiar, meble kuchenne Kraków - Wyposażenie do kuchni GRATIS 2019 - Promocja na meble kuchenne WFM - WFM KUCHNIE Kraków

Wyposażenie do kuchni GRATIS – Promocja

Już dzisiaj rozpoczynamy kolejną akcję promocyjną w naszej marce WFM KUCHNIE. Jak zwykle zasady skorzystania z niej są bardzo proste. Wystarczy zamówić kuchnię w naszym salonie.

Dlaczego warto? Po pierwsze dlatego, że w ramach każdego zamówienia promocyjnego otrzymujesz bezpłatnie wyposażenie o wartości 111 zł na każdy 1000 zł wydany na meble kuchenne. Po drugie dlatego, że marka WFM KUCHNIE to innowacyjny design, wysoka jakość i funkcjonalność.

Promocja trwa od 23 kwietnia 2019 do 31 maja 2019.

Regulamin promocji:

1. Organizatorem promocji jest Szynaka Meble Sp. z o.o. Oddział Wolsztyn, właściciel marki WFM KUCHNIE.
2. Promocją objęte są pełne komplety mebli kuchennych marki WFM KUCHNIE.
3. Adresy salonów biorących udział w promocji znajdują się na www.wfm-kuchnie.pl w zakładce „Aktualności”.
4. Promocją są objęte umowy zawarte z klientami w dniach 23.04.2019 – 31.05.2019 r.
5. Warunkiem przyjęcia zamówienia promocyjnego jest wpłata przez klienta zaliczki w wysokości określonej w umowie w terminie w którym obowiązuje promocja.
6. W ramach każdego zamówienia promocyjnego klient otrzymuje od właściciela salonu działającego pod marką WFM KUCHNIE bezpłatnie wyposażenie o wartości 111 zł na każdy 1000 zł wydany na meble kuchenne.
7. Promocyjne „wyposażenie” musi zostać zamówione łącznie z meblami kuchennymi i zostać sprzedane w komplecie na jednym dokumencie sprzedaży.
8. Wszystkie zestawy objęte promocją muszą zostać zafakturowane i odebrane przez klienta do dnia 31.08.2019 r.
9. Zamówienia promocyjne powinny zostać skierowane do działu sprzedaży Szynaka Meble Sp. z o.o. w Wolsztynie z dopiskiem PROMOCJA najpóźniej do 07.06.2019 r. i zawierać pełne dane kontaktowe klienta biorącego udział w promocji, w tym z numerem telefonu i e-mailem oraz pisemną zgodę klienta na przetwarzanie danych osobowych dla celów niniejszej promocji, zgodnie z jej regulaminem. Oryginał zgody pozostaje w salonie, a do zamówienia dołączany jest skan.
10. Wyposażanie, o którym mowa w pkt. 6 nie podlega wymianie na gotówkę lub innego rodzaju świadczenia.
11. Promocja nie kumuluje się z innymi promocjami, kuponami rabatowymi, z rabatem ekspozycyjnym i innymi warunkami specjalnymi.
12. Termin realizacji i potwierdzania zamówień promocyjnych może być wydłużony o 3 tygodnie.
13. Salon biorący udział w promocji wywiesza w widocznym miejscu plakat informujący o promocji.
14. Organizator promocji poinformuje o niej na swoich kanałach internetowych podając listę salonów w których promocja obowiązuje.

Udostępnij

Powrót do Aktualności